İletişim Hattı +90 (354) 645 47 85
Haberler

Hakkari'den Acı Haber...

  • 04.10.2017

 Hakkari'de hain saldırı! 4 asker şehit, 4 asker yaralı...

 Hakkari'deki terör saldısında 4 asker şehit oldu, 4 asker yaralandı. Valilikten yapılan açıklamada, Yüksekova ilçesine bağlı Esendere beldesi Güvenli mevkisinde askeri aracın geçişi sırasında PKK'lı teröristlerce yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettiği belirtildi. Meydana gelen şiddetli patlamada uzman çavuşlar Ömer Doğan ve Gökhan Topal ile sözleşmeli erler Abdil Kılıç ve Olcay Çelik olay yerinde şehit oldu.

 

ŞEHİTLERİN MEMLEKETLERİNE ACI HABER ULAŞTI

 

Karaman nüfusuna kayıtlı şehit uzman çavuş Ömer Doğan'ın (45) ailesinin Ankara'da yaşadığı belirtildi. Sağlık ekipleri eşliğinde eve gelen askeri yetkililerden acı haberi alan eşi 40 yaşındaki Fadime Doğan ile kızları Hatice Kübra (17) ve Ayşe Nisa (12) gözyaşlarına boğuldu. Şehitlerden uzman çavuş Gökhan Topal'ın Giresun, sözleşmeli er Abdil Kılıç'ın Afyonkarahisar ve Olcay Çelik'in Çankırı nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi.

  •  Hakkari'den Acı Haber...

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç