İletişim Hattı +90 (354) 645 47 85
Haberler

ODAMIZ B SEVİYESİ AKREDİTE ODA ÜNVANI ALDI

  • 01.03.2022
  • bogazliyantso

Türk Oda/Borsa Sisteminin; Oda/Borsalarımız arasında kalite bilincinin yerleştirilmesi, Oda/Borsa Sistemimizin iş dünyası nezdinde saygınlığının ve hizmet türlerinin artırılması, hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi, Oda/Borsa Sistemlerinin birbirine yakınlaşmanın sağlanması suretiyle Avrupa Oda/Borsa Sistemine uyumunun sağlanması amacıyla kurulan TOBB Akreditasyon Sistemi 2005 yılından itibaren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından uygulanmaktadır.

2018 yılında Odamızın da dahil olduğu Akreditasyon Sistemiyle Odamızın kurumsal kapasitesi gelişirken diğer yandan da üyelerimize verilen hizmet en üst seviyeye çıkarılmaya çalışılmıştır. Kaliteli hizmet anlayışı ve sık dokulu üye irtibatıyla binlerce üyemize farklı konularda eğitim verilmiş, onların gelişimini sağlayacak toplantı ve seminerler düzenlenmiştir. Yapılan bilgilendirmeler sayesinde üyelerimiz ve üye dışı işletmelerimiz yatırım amaçlı hibe ve teşviklerden yararlandırılmıştır. Uygulanan stratejik plan ve lobi çalışmaları sayesinde bölgesel kalkınmada etkin rol alınmış, İlgili kurumlarımızla işbirliği yapılarak bölgemize yeni yatırımların gelmesine vesile olunmuştur.

Bu süreçte bizlere bu başarımızda destek olan,

Akreditasyon Sistemi’nin mimarı TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na, TOBB Yönetim Kurulu’na ve ilgili TOBB birim çalışanlarına, sistemi özümseyen Yönetim Kurulumuza, Meclisimize, Meslek Komitelerimize, sistemin uygulanması için özveriyle çalışan Genel Sekreterimiz, Akreditasyon Sorumlumuza ve Odamızda çalışan diğer birim personellerimize, bölgesel kalkınmada bizlerle her zaman işbirliği içerisinde olan kurum yetkilileri ve çalışanlarına ve birliğimizin mihenk taşları olan üyelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

 

  • ODAMIZ B SEVİYESİ AKREDİTE ODA ÜNVANI ALDI

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç