İletişim Hattı +90 (354) 645 47 85
Haberler

İHRACAT SÜREÇLERİ VE YENİ NESİL DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİM PROGRAMI

  • 28.11.2023
  • bogazliyantso

Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı

Bakanlığımızca 5-6-7 Aralık 2023 tarihlerinde “Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Yeni Nesil Devlet Destekleri Eğitim Programı” aşağıdaki görsellerde verilen program akışı kapsamında çevrimiçi olarak düzenlenecektir.

Programa katılım ücretsiz olup kontenjan 1000 kişi ile sınırlıdır. Katılım sağlayabilmek için  https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/  adresindeki bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması ayrıca farklı kişiler tarafından aynı mail adresi ile başvuru yapılmaması önem arz etmektedir. Mail adreslerinde sorun olması durumunda bağlantı linki katılımcılara iletilememektedir.

Eğitim programı sonunda, tüm eğitimin en az üçte ikilik kısmına katılım sağlayan katılımcılara dijital Katılım Belgesi gönderilecektir. Katılım Belgelerinin hatasız gönderilebilmesi adına, bağlantı linkine giriş yaparken istenilen bilgilerin doğruluğu önem arz etmektedir.

Kayıt Linki:  https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/ 

  • İHRACAT SÜREÇLERİ VE YENİ NESİL DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİM PROGRAMI
  • İHRACAT SÜREÇLERİ VE YENİ NESİL DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİM PROGRAMI
  • İHRACAT SÜREÇLERİ VE YENİ NESİL DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİM PROGRAMI

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç