İletişim Hattı +90 (354) 645 47 85
Haberler

TOGG’A HAYRAN KALDILAR

  • 22.12.2023
  • bogazliyantso

“Milli Gurur TOGG, Boğazlıyanlı Öğrencilerle Buluştu”

Boğazlıyan Şehit Seyit Yalçın Ortaokulu’nda ‘Yerli Malı’ haftası etkinlikleri kapsamında öğrencilere sürpriz bir ziyaret gerçekleşti. Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla düzenlenen etkinlikte, öğrencilere Türkiye’nin gururu olan yerli ve milli otomobil TOGG’u yakından inceleme fırsatı sunuldu.

“Yerli Malı Haftasında Renkli Görüntüler”

Boğazlıyan Şehit Seyit Yalçın Ortaokulu’nda düzenlenen ‘Yerli Malı’ haftası etkinliği, öğrencilerin coşkulu katılımı ve TOGG’un özel gösterimi ile renkli görüntülere sahne oldu. Öğrenciler, Türkiye’nin otomotiv sektöründeki yükselen değeri TOGG’u yakından inceleme fırsatı bulmanın heyecanını yaşadılar.

Etkinliğin düzenlenmesinde katkı sağlayan Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası, yerli malı haftasının önemine vurgu yaparak, yerli üretim ve milli değerlere duyulan güvenin artırılmasının önemine dikkat çekti.

Okul yetkilileri, “Öğrencilerimiz, yerli malı haftası kapsamında TOGG’u yakından tanıma fırsatı buldular. Bu etkinlik, öğrencilerimizin yerli üretimle gurur duymalarını sağlayarak milli değerlere olan bağlılıklarını artırdı. TOGG’u inceledikleri sırada öğrencilerimizin gözlerindeki heyecanı görmek gerçekten gurur vericiydi. TSO Başkanı ve yetkililerine katkılarından dolayı teşekkür ederiz” dediler.

Ayrıca, “Öğrencilerimizin gösterdiği ilgi ve merak, bu etkinliğin ne kadar isabetli bir seçim olduğunu gösteriyor. TOGG’un teknolojik özellikleri ve tasarımı öğrencilerimizi etkiledi. Milli bir otomobil markasına sahip olmak, gençlerimizin ülkelerine duyduğu güveni artırıyor” ifadelerini kullandılar.

Kaynak: https://www.caglayangazetesi.com/togga-hayran-kaldilar-29573.html

  • TOGG’A HAYRAN KALDILAR

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç