İletişim Hattı +90 (354) 645 47 85
Haberler

YOZGAT ODA VE BORSA MÜŞTEREK TOPLANTISI YAPILDI

  • 14.03.2024
  • bogazliyantso
Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Arslan ev sahipliğinde Yozgat Oda ve Borsa Müşterek Toplantısı yapıldı.

Toplantıda Yozgat başta olmak üzere güncel ekonomik konular hakkında değerlendirmeler ve sorunlar ile ilgili çözüm odaklı öneriler ele alındı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Üzeyir Arslan, Oda başkanlarımızı, meclis başkanlarımızı ve genel sekreterlerimizi Odamızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrılıkta azap birlikte bolluk ve bereket vardır düşüncesini şiar edinerek yapmış olduğumuz toplantımızın ilimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum dedi.
Başkan Arslan; Oda/Borsa camiası olarak şehirlerimizdeki kurumsal işbirliğinin en büyük savunucularıyız. Bu bağlamda toplamda 8 Oda/Borsamızla sürekli iletişimde halinde bulunarak kurumsallığımızın sürekliliğini sağlamaktayız. Yozgat Oda/Borsaları olarak ilimizin ve ilçelerimizin ekonomi başta olmak üzere her alanda gelişmesi ve daha iyi bir konuma gelmesi için yapılan çalışmalarımızda birbirimizin desteğine, fikrine ihtiyaç duyulduğu ve bu ortak kültürle kazanan Yozgat’ın olacağı dile getirildi.

Toplantıda ilimizde bulunan organize sanayi bölgelerinin son durumları değerlendirildi. Yerköy OSB’mizin doluluk oranına ulaştığı, Fuat Oktay OSB’mizin dolma aşamasında bulunduğu, Bozok OSB’mizin ise talepleri toplamayı başladığı konuları değerlendirildi. Bozok OSB’mizin de doluluk oranına ulaşılması adına başta birliğimiz olmak üzere siyasilerimiz ve bürokratlarımızla müşterek ve veya münferiden her biraya gelişimizde lobi faaliyetleri yürütülmesine oy birliği ile karar verilmiştir.
  • YOZGAT ODA VE BORSA MÜŞTEREK TOPLANTISI YAPILDI
  • YOZGAT ODA VE BORSA MÜŞTEREK TOPLANTISI YAPILDI

Boğazlıyan Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç